Sleva!

Ultraprémiový Extra Panenský Olivový DOMINUS Cosecha Temprana 500 ml

Kód: 58b

Ultraprémiový extra panenský olivový olej Dominus Cosecha Temprana.

V krásné elegantní lahvi s větvičkami olivovníku.

Olej, který pravidelně získává nejvyšší ocenění na mezinárodních soutěžích a patří k TOP 5 na světě.

Acidita 0,09%.

Minimální trvanlivost do 06/2021 – náš výrobce dává na oleje datum minimální trvanlivosti 18 měsíců, mezitím co ostatní výrobci dávají 24 měsíců.

Olej je tudíž stále ve skvělé kvalitě. Více si můžete přečíst v našem článku v blogu.

439  329 

Není skladem

Popis

Prémiový extra Panenský Olivový Olej DOMINUS Cosecha Temprana 500 ml.

Dominus Cosecha Temprana (Early Harvest) je výsledkem dlouholetých zkušeností rodiny Montabes Vañó při výrobě extra panenského olivového oleje a vyjádřením touhy: dosažení speciálního, exkluzivního extra panenského olivového oleje.

Hlavním a výjimečným faktorem, který tento olej odlišuje od ostatních je výběr a sběr plodů, tyto dva procesy se provádějí v polovině října, kdy jsou olivy v počáteční fázi zrání. To poskytuje oleji organoleptický profil s vysokou intenzitou a svěžestí, jakož i výraznými nutričními vlastnostmi díky vysokému obsahu pro-vitamínů a přírodních antioxidantů.

Olivy jsou mlety při teplotě nižší než 20°C což dává oleji silné, komplexní aroma, které ho činí opravdu jedinečným. Tento olej pravidelně získává zlaté medaile v soutěžích o nejlepší extra panenský olivový oleje na světě. Můžeme se tedy pyšnit zřejmě nejoceňovanějším a jedním z nejlepších extra panenských olivových olejů na světě. 

Acidita 0,09%

Další informace

Značka