Ultraprémiový Extra Panenský Olivový Olej ACEBUCHE z Divokých Oliv 250 ml

Kód: IDAC250

Prémiový extra panenský olivový olej z divokých oliv Acebuche.

Vyráběn v malých šaržích z ručně sbíraných divokých oliv.

Pyšní se extrémně vysokým obsahem antioxidantů. Skvělý k dochucování a do studené kuchyně. Používán v michelinských restauracích, stejně jako v luxusních japonských salonech krásy, na delikátní pleť Japonek.

Je i skvělým dárkem pro gurmáný a fajnšmekry.

Vyrobeno v malé rodinné firmě na jihu Španělska z oliv ručně sbíraných z divokých, neošetřených stromů rostoucích na těžko dostupných místech kopců andaluského hor, pohoří Sierra Mágina.

Lisováno za studena do čtyř hodin od sběru.

 

749 

3 skladem

Popis

Extra panenský olivový olej ACEBUCHE z divokých oliv 250 ml.

Dominus Acebuche je pravděpodobně nejexkluzivnější olej na trhu, jediný vyrobený z divokých oliv. Má obsah fenolů (antioxidantů), který nemá srovnání s žádným jiným olivovým olejem.

Tento olej je natolik unikátní, že se o něm neustále mluví jak ve španělských, tak mezinárodních médiích. Používá se v luxusní přírodní kosmetice a vysoké gastronomii.

V Japonsku se prodává v luxusních kosmetických salónech jako pleťový olej.

Díky svému vysokému obsahu antioxidantů je na pleť i organismus výjimečně blahodárný.

Tento olej a jeho zpracování vzdávají hold tradici produkce olivového oleje z divokých oliv, kterou začala realizovat již neolitická společenství v oblasti Sierra Mágina, šest tisíc let před příchodem prvních odrůd oliv, které přinesli Féničané. Proces sběru je podobný tomu původnímu pradávnému. Sběr probíhá ručně na nedostupných místech pohoří Sierra Mágina.

Acidita 0,08%

 

Další informace

Značka