RIVIERA BLANC, SADA NOŽŮ S BLOKEM 6 ks

Kód: 234524

Řada: Riviera Blanc 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná kovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: plast / polyoxymetylén (POM)

Materiál bloku: bukové dřevo lakované černým lakem

Barva nožů: bílá

Nýtý: nerezová ocel 

9.519 

Dostupné na objednávku

Popis

NOŽE ARCOS RIVIERA BLANC

Tato kuchyňská sada se skládá z kuchyňských nůžek (200 mm) a čtyř nožů řady Riviera Blanc: nůž na zeleninu (100 mm), kuchařský nůž (150 mm), kuchařský nůž (200 mm) a nůž na chléb a pečivo (200 mm). Vše je organizováno do dřevěného bukového bloku lakovaného černým lakem.

ARCOS Riviera Blanc jsou nože  kované z jednoho kusu exkluzivní nerezové oceli NITRUM®:  je to patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů ARCOS. NITRUM®  poskytuje větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám.

Nože Riviera Blanc jsou ve francouzském stylu. Tato řada kombinuje zaoblené linie s komfortem a snadnou manipulací, s radostí pro všechny uživatele, ať už profesionální nebo domácí.

Ergonomická rukojeť  z POM (polyoxymethylen) zajišťující pohodlnou manipulaci,  odolná proti nárazům, oděru, abrazi a extrémním teplotám (- 40° až 150°).

BACTIPROOF SILVER® je antibakteriální systém, který se aplikuje na rukojeť, aby se zabránilo množení a přítomnosti bakterií, hub nebo plísní. Snižuje jejich výskyt o 99,9%. Rukojeť je tedy hygieničtější a nepohlcuje pachy.

Nýty z ušlechtilé oceli  jsou velmi odolné vůči korozi a vypadávání.  

Vyrobeno ve Španělsku – Albacete.  

Záruka 10 let.

Další informace

Značka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “RIVIERA BLANC, SADA NOŽŮ S BLOKEM 6 ks”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *