NÓRDIKA, NŮŽ NA CHLÉB 200 mm

Kód: 166400

Řada: Nórdika 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: dřevo Ovengkol z certifikovaných lesů

Použití: nože na chléb

Délka čepele: 200 mm

Nýtý: mosaz

Hlavní charakteristikou tohoto nože je dlouhá, silná a vroubkovaná čepel, která je navržena tak, aby bez námahy rozřízla kůrku chleba a usnadnila krájení tenkých plátků. 

 

 

1.399 

1 skladem (více ks na objednávku)

Popis

Nože ARCOS řady Nórdika se vyznačují speciálním hedvábným ostřím, které kombinuje staleté znalosti mistrů nožířů s nejinovativnější technologií, k dosažení jedinečného řezu charakterizovaného svou hladkostí a přesností, který nenechá nikoho lhostejným.

Čepel z nerezové oceli NITRUM®, exkluzivní patentované dusíkové oceli firmy Arcos, která poskytuje větší tvrdost, větší řeznou sílu a zlepšuje trvanlivost ostří.

Dřevěná rukojeť ze dřeva Ovengkol, která poskytuje hřejivý dotek v ruce.

Další z hlavních charakteristik řady Nórdika jsou mosazné nýty, které dodávají rukojeti avantgardní design.

Objevte novou řadu nožů, které vás spojí s přírodou. Pociťte hladkost rukojeti vyrobené ze dřeva z dobře obhospodařovaných lesů s certifikátem FSC®. Vyzkoušejte řeznou sílu hedvábného ostří. Tento styl dodá vaší kuchyni jedinečný a osobní nádech.

100% FSC® dřevo.
Co je dřevo FSC®?
Je to dřevo certifikované Forest Stewardship Council, mezinárodní neziskovou organizací, jejímž cílem je podporovat odpovědné řízení lesních zdrojů planety z environmentálního, sociálního a ekonomického hlediska.

OBAL ŠETRNÝ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ.
Obaly na nože Nórdika jsou vyrobené ze 100% recyklované lepenky. Kromě toho jsme snížili použití plastů o 70%. Zodpovědně jsou používány všechny materiály k výrobě obalů, které jsou 100% recyklovatelné.

Vyrobeno výhradně v továrně v Albacete, ve Španělsku.
10 let záruka.

Další informace

Značka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “NÓRDIKA, NŮŽ NA CHLÉB 200 mm”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *