MANHATTAN, VYKOSŤOVACÍ NŮŽ 160 mm

Kód: 162600

Řada: Manhattan 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná kovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: polyoxymetlén (POM)

Použití: vykosťovací nože 

Barva: černá

Délka čepele: 160 mm

Váha: 210 g

1.546 

Dostupné na objednávku

Popis

NOŽE ARCOS MANHATTAN

Řada MANHATTAN, vyrobená z nerezové oceli NITRUM,  kovaná z jednoho kusu oceli, bez jakéhokoliv druhu svařování a s  rukojetí BACTIPROOF, je to nejlepší, co značka ARCOS nabízí.

Série MANHATTAN doplňuje široký sortiment vysoce kvalitních kovaných nožů, které již ARCOS na trhu má, jako je např. řada CLÁSICA nebo RIVIERA.

MANHATTAN vyniká svým speciálním  „hedvábným“ ostřím, ve kterém se zrcadlí znalosti mistrů ARCOS v kombinaci s novými technologiemi, tak aby bylo dosaženo  jedinečného řezu, který nenechá nikoho lhostejným.

Čepel  je vyrobena  z vysoce kvalitní exkluzivní nerezové oceli NITRUM®.  NITRUM® je patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů Arcos. Poskytuje  větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám.

Rukojeť  je vyrobena z polyoxymethylenu (POM), má vysokou odolnost vůči detergentům a  je odolná i velmi vysokým teplotám  (od -40°C do 150°C).

BACTIPROOF SILVER®  je  antibakteriální systém, který se aplikuje na rukojeť, aby se zabránilo množení a přítomnosti bakterií, hub nebo plísní. Snižuje jejich výskyt o 99,9%. Rukojeť je tedy hygieničtější a ani nepohlcuje pachy.

Nýty na rukojeti jsou z nerezové oceli, což zajišťuje trvalou odolnost proti korozi a vypadnutí.

Vyrobeno v Albacete – Španělsko.  

Záruka 10 let.

Další informace

Značka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “MANHATTAN, VYKOSŤOVACÍ NŮŽ 160 mm”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *