MANHATTAN, SADA NOŽŮ S DŘEVĚNÝM POUZDREM 5 ks

Kód: 163400

Řada: Manhattan 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná kovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: plast / polyoxymetylén (POM)

Materiál pouzdra: bukové dřevo

Barva: černá

Nýtý: nerezová ocel 

11.498 

Dostupné na objednávku

Popis

NOŽE ARCOS MANHATTAN

Sada 4ks nožů, uložených v luxusním pouzdru z bukového dřeva.

Set se skládá z kuchyňského nože (100 mm), kuchařského nože (150 mm), nože na chléb a pečivo (200 mm) a kuchařského nože (210 mm).

Řada MANHATTAN, vyrobená z nerezové oceli NITRUM,  kovaná z jednoho kusu oceli, bez jakéhokoliv druhu svařování a s  rukojetí BACTIPROOF, je to nejlepší, co značka ARCOS nabízí.

Série MANHATTAN doplňuje široký sortiment vysoce kvalitních kovaných nožů, které již ARCOS na trhu má, jako je např. řada CLÁSICA nebo RIVIERA.

MANHATTAN vyniká svým speciálním  „hedvábným“ ostřím, ve kterém se zrcadlí znalosti mistrů ARCOS v kombinaci s novými technologiemi, tak aby bylo dosaženo  jedinečného řezu, který nenechá nikoho lhostejným.

Čepel  je vyrobena  z vysoce kvalitní exkluzivní nerezové oceli NITRUM®.  NITRUM® je patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů Arcos. Poskytuje  větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám.

Rukojeť  je vyrobena z polyoxymethylenu (POM), má vysokou odolnost vůči detergentům a  je odolná i velmi vysokým teplotám  (od -40°C do 150°C).

BACTIPROOF SILVER®  je  antibakteriální systém, který se aplikuje na rukojeť, aby se zabránilo množení a přítomnosti bakterií, hub nebo plísní. Snižuje jejich výskyt o 99,9%. Rukojeť je tedy hygieničtější a ani nepohlcuje pachy.

Nýty na rukojeti jsou z nerezové oceli, což zajišťuje trvalou odolnost proti korozi a vypadnutí.

Vyrobeno v Albacete – Španělsko.  

Záruka 10 let.

Další informace

Značka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “MANHATTAN, SADA NOŽŮ S DŘEVĚNÝM POUZDREM 5 ks”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *