MANHATTAN, KUCHAŘSKÝ NŮŽ 250 mm

Kód: 160800

Řada: Manhattan 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná kovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: plast / polyoxymetylén (POM)

Použití: kuchařské nože 

Barva: černá

Délka čepele: 250 mm

Nýtý: nerezová ocel 

Váha: 384 g

2.585 

1 skladem (více ks na objednávku)

Popis

NOŽE ARCOS MANHATTAN

Řada MANHATTAN, vyrobená z nerezové oceli NITRUM,  kovaná z jednoho kusu oceli, bez jakéhokoliv druhu svařování a s  rukojetí BACTIPROOF, je to nejlepší, co značka ARCOS nabízí.

Série MANHATTAN doplňuje široký sortiment vysoce kvalitních kovaných nožů, které již ARCOS na trhu má, jako je např. řada CLÁSICA nebo RIVIERA.

MANHATTAN vyniká svým speciálním  „hedvábným“ ostřím, ve kterém se zrcadlí znalosti mistrů ARCOS v kombinaci s novými technologiemi, tak aby bylo dosaženo  jedinečného řezu, který nenechá nikoho lhostejným.

Čepel  je vyrobena  z vysoce kvalitní exkluzivní nerezové oceli NITRUM®.  NITRUM® je patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů Arcos. Poskytuje  větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám.

Rukojeť  je vyrobena z polyoxymethylenu (POM), má vysokou odolnost vůči detergentům a  je odolná i velmi vysokým teplotám  (od -40°C do 150°C).

BACTIPROOF SILVER®  je  antibakteriální systém, který se aplikuje na rukojeť, aby se zabránilo množení a přítomnosti bakterií, hub nebo plísní. Snižuje jejich výskyt o 99,9%. Rukojeť je tedy hygieničtější a ani nepohlcuje pachy.

Nýty na rukojeti jsou z nerezové oceli, což zajišťuje trvalou odolnost proti korozi a vypadnutí.

Vyrobeno v Albacete – Španělsko.  

Záruka 10 let.

Další informace

Značka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “MANHATTAN, KUCHAŘSKÝ NŮŽ 250 mm”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *