Sleva!

CLÁSICA, SANTOKU NŮŽ 140 mm

Kód: 256900

Santoku nůž je typický pro asijskou kuchyni, s širokou a dlouhou čepelí a jemným a vlnkovaným ostřím. Vlnkované ostří zamezuje lepení potravin a usnadňuje krájení jemných plátků. Nůž santoku je univerzálním nožem. Poradí si s krájením, sekáním i drcením a zvládne maso, ryby i zeleninu. Ergonomicky tvarovaná, syntetická rukojeť se třemi nýty. Dostupný ve 2 variantách, 14 cm a 18 cm.

 

Řada: Clásica 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná kovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: plast / polyoxymetylén (POM) 

Použití: santoku nože

Barva: černá

Délka čepele: 140 mm 

Nýtý: nerezová ocel 

Váha: 229 g

1.439  719 

6 skladem (více ks na objednávku)

Popis

NOŽE ARCOS CLÁSICA  

Kuchyňské nože Arcos Clásica navazují na tradici německých kuchyňských nožů, s charakteristickým záštitným kroužkem a třemi nýty v rukojeti.

Kované z jednoho kusu oceli, dokonale vyvážené, ostré, kuchyňské nože Arcos Clásica uspokojí i ty nejnáročnější kuchaře .

Arcos Clásica jsou nože kované z jednoho kusu exkluzivní nerezové oceli NITRUM®:  je to patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů ARCOS. NITRUM® poskytuje větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám.

Ergonomická rukojeť klasického stylu s oblými tvary umožňuje pevné a pohodlné uchopení. Je vyrobena z polyoxymethylenu (POM), plastového materiálu, který je velmi tvrdý a odolný vůči detergentům, nárazům, otěru a stárnutí a extrémním teplotám (od -40°C do 150°C) .

Charakteristické nýty jsou vyrobeny z nerezové oceli , což zajišťuje trvalou odolnost proti korozi a vypadnutí.

Vyrobeno v Albacete – Španělsko.

Záruka 10 let.

Další informace

Značka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “CLÁSICA, SANTOKU NŮŽ 140 mm”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *