CLÁSICA, SADA NOŽŮ S BLOKEM 6 ks

Kód: 257000

Řada: Clásica 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná kovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: plast / polyoxymetylén (POM)

Materiál bloku: lakované bukové dřevo

Barva nožů: černá

Nýtý: nerezová ocel

7.689 

Dostupné na objednávku

Popis

NOŽE ARCOS CLÁSICA  

Tato kuchyňská sada se skládá z pěti nožů řady Clásica: nůž na zeleninu (100 mm), kuchyňský nůž (160 mm), kuchařský nůž (210 mm),  kuchyňský nůž (210 mm) a nůž na chléb a pečivo (180 mm). Vše je organizováno do kaučukového dřevěného bloku.

Kuchyňské nože Arcos Clásica navazují na tradici německých kuchyňských nožů, s charakteristickým záštitným kroužkem a třemi nýty v rukojeti.

Kované z jednoho kusu oceli, dokonale vyvážené, ostré, kuchyňské nože Arcos Clásica uspokojí i ty nejnáročnější kuchaře.

Arcos Clásica jsou nože kované z jednoho kusu exkluzivní nerezové oceli NITRUM®:  je to patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů ARCOS.  NITRUM® poskytuje větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám.

Ergonomická rukojeť  klasického stylu s oblými tvary umožňuje pevné a pohodlné uchopení. Je vyrobena z polyoxymethylenu (POM), plastového materiálu, který je velmi tvrdý a  odolný  vůči detergentům, nárazům, otěru a stárnutí a  extrémním teplotám (od -40°C do 150°C).

Charakteristické  nýty jsou vyrobeny z nerezové oceli, což zajišťuje trvalou odolnost proti korozi a vypadnutí.

Vyrobeno v Albacete – Španělsko.

Záruka 10 let.

Další informace

Značka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “CLÁSICA, SADA NOŽŮ S BLOKEM 6 ks”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *