BROOKLYN, SADA NOŽŮ S BLOKEM 5 ks

Kód: 194000

Řada: Brooklyn 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná kovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: mikarta

Barva: modrá

Nýtý: nerezová ocel 

Váha: 1200 g

6.459 

1 skladem (více ks na objednávku)

Popis

NOŽE ARCOS BROOKLYN  

Řada BROOKLYN, vyrobená z nerezové oceli NITRUM,  kovaná z jednoho kusu oceli bez jakéhokoliv druhu svařování a s rukojetí BACTIPROOF, je to nejlepší, co značka ARCOS nabízí.

Kuchyňská sada se skládá z kuchyňských nůžek ref. 784911 (195 mm) a tří kovaných nožů řady Brooklyn: nůž na zeleninu ref. 190123 (100 mm), kuchařský nůž ref. 190423 (150 mm) a kuchařský nůž Rocking Santoku ref. 191623 (190 mm). Vše je organizováno do stylového bílého bloku. Tento krásný a neobvyklý sed přiláká ve vaší kuchyni spoustu pohledů.

BROOKLYN stejně tak jako řada MANHATTAN vyniká svým speciálním „hedvábným“ ostřím, ve kterém se zrcadlí znalosti mistrů ARCOS v kombinaci s novými technologiemi, tak aby bylo dosaženo jedinečného řezu, který nenechá nikoho lhostejného.

Čepel je vyrobena  z vysoce kvalitní exkluzivní nerezové oceli NITRUM®. NITRUM® je patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů Arcos. Poskytuje  větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám.

Rukojeť  je vyrobena z micarty. Micarta je oblíbená u nožířů pro svou odolnost a houževnatost. Je velmi tvrdá a odolná vůči vysokým teplotám. A modrá barva dodává nožům na výjimečnosti.

Nýty na rukojeti jsou z nerezové oceli, což zajišťuje trvalou odolnost proti korozi a vypadnutí.

Vyrobeno v Albacete – Španělsko.

Záruka 10 let. 

Další informace

Značka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “BROOKLYN, SADA NOŽŮ S BLOKEM 5 ks”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *