2900, SEKÁČEK 250 mm

Kód: 296300

Řada: 2900 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: polypropylen

Použití: sekáčky

Barva: žlutá

Délka čepele: 250 mm

Tloušťka čepele: 4 mm

Váha: 1125 g

Sekáček na maso  bez námahy naporcuje kusy masa i s kostí. Při práci oceníte především dokonalou vyváženost čepele a rukojeti, což je důležité zejména při delší práci. Široká čepel je v horní části dostatečně silná, ale zároveň velmi snadno proniká masem. S tímto sekáčkem se málokdy stane, že nůž uvízne v mase. Patentovaná nerezová ocel vysoce odolává korozi.

3.399 

Dostupné na objednávku

Popis

NOŽE ARCOS 2900  

V řadě 2900 najdete  nejrozmanitější kuchyňské nože, které se používají k sekání, krájení jak bylin, tak i zeleniny, ovoce, masa a ryb.

Nože a nástroje Arcos řady 2900 jsou  navrženy pro profesionály.

Čepel  vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli NITRUM®.  NITRUM® je patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů Arcos.  Poskytuje větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran . Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám.

Rukojeť  profesionální řady 2900 je  ergonomická  a pohodlná pro dlouhé používání. Je vyrobena z vstřikovaného polypropylenu (PP), plastu, odolného proti vysokým teplotám (120-130°C), nárazu a skluzu. Vstřikovací proces zajišťuje trvalé a bezproblémové spojení rukojeti a čepele.

Barva rukojeti umožňuje klasifikaci nožů  na základě druhu potravin, čímž se dosáhne lepší kontroly ze zdravotního pohledu, to vše na základě evropských norem.

  • Žlutá: vařené maso
  • Červená: syrové maso
  • Modrá: syrové ryby
  • Zelená: syrová zelenina a ovoce
  • Hnědá: syrová zelenina
  • Bílá: pekařství a mléčné výrobky
  • Černá: Víceúčelová

BACTIPROOF SILVER®  je  antibakteriální systém, který se aplikuje na rukojeť, aby se zabránilo množení a přítomnosti bakterií, hub nebo plísní. Snižuje jejich výskyt o 99,9%. Rukojeť je tedy hygieničtější a ani nepohlcuje pachy.

Nože jsou určeny jak pro profesionální, tak pro domácí použití.

Vyrobeno v Albacete – Španělsko.

Záruka 10 let.

Další informace

Značka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “2900, SEKÁČEK 250 mm”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *